Reklamní agentura
TOP media
Váš reklamní svět
na dlani

Reklamní předměty

Reklamní předměty

Tamponový potisk
Zajišťujeme potisk reklamních předmětů tamponovým potiskem, který je vhodný na reklamní předměty jako jsou plastová pera, tužky, zapalovače, klíčenky, kalkulačky, tlačítka, ovládací panely, štítky apod.

Tamponový tisk je vhodný pro potisk malých reklamních předmětů se zachováním dostatečné čitelnosti i těch nejdrobnějších textů a prvků. Tiskneme jednobarevně až čtyřbarevně, jednosložkovou i dvousložkovou barvou s tvrdidlem (stříbrná, zlatá barva, tisk na sklo, kovy apod)

Sítotisk
Sítotiskem potiskneme takřka libovolný materiál - papír, PVC, textil, kůži, kov, dřevo, sklo - ovšem pouze plochy hladké, rovné, popř. rotační (např. potisk hrnků). Výběr barev a odstínů je dle Pantone vzorníku.

Sítotisk Vám kvalitně potiskne trika, deštníky, kalendáře, samolepky, batohy, sportovní tašky, pláštěnky, PE tašky, papírové tašky, šňůrky na krk apod.

Výšivka
Výšivka je atraktivní řešení, dokonale vyhovující požadavkům na nenáročnou údržbu a odolnost. Zajístíme pro Vás výšivku na trička, mikiny, košile, bundy, vesty, ručníky a další.
Cenu výšivky určuje velikost výšivky = počet stehů.

© 2016 Designed by TOP media | All rights reserved | Všechna práva vyhrazena